wtorek , czerwiec 25 2024
Home / NEWSY / CIEKAWOSTKI / Jak spędzić miło wolny czas?

Jak spędzić miło wolny czas?

Jak spędzić miło wolny czas , gdy kocha się samochody i nie chce się z nich wysiadać a rodzina oczekuje wycieczki i spędzenia czasu na łonie natury?

Jest na to idealne rozwiązanie – rower wodny samochód.

Coś dla maniaków samochodowych i entuzjastów czterech kółek, którzy zostali przez żonę zmuszeni do puszczenia kierownicy. Na ten pomysł wpadła jedna z wypożyczalni sprzętu wodnego w Międzybrodziu Żywieckim oferując rowerek wodny w formie VW Garbusa – oczywiście mowa tu o retro modelu z lat 60-80 a nie współczesnym opartym na płycie podłogowej golfa 4 . Do wyboru mamy wersję odkrytą w pełni bądź z pałąkiem imitującym szybę czołową . Oczywiście wszystkie wersje to „kabriolety” o ile tak możemy o nich mówić no ale , Panowie , czy nie warto mieć 2 godzinki spokoju ze szczęśliwą gromadką dzieciaków i uśmiechniętą żoną siedząc jednocześnie w garbusie i rozkoszując się pięknymi widokami Jeziora Żywieckiego u stóp góry Żar?

rowerki wodne

Naprawdę polecam jako przerywnik w dłuższej podróży , albo jako docelową wyprawę dla ludzi ze Śląska, którzy mają kilka godzin do zagospodarowania . Żona szczęśliwa , dzieciaki tym bardziej , a do tego wy nie wysiadacie z samochodu  idealne , prawda ?

Dla chcących odwiedzić podpowiadamy lokalizację : Międzybrodzie Żywieckie przy moście na górę Żar , jak chcecie zarezerwować wcześniej to przekornie nazywają się „ Karaiby na niby” więc łatwo namiary znajdziecie na nich w necie .

(PŁaz )

rowerki wodne samochody

 

Zobacz również

clarkson may hammond

Ekipa Top Geara w nowym show – podpisali kontrakt z Amazon Prime!

Fani legendarnego tria z Top Gear mogą odetchnąć z ulgą – ich ulubieńcy wracają do ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *