wtorek , czerwiec 25 2024
targi
Home / NEWSY / Targi Expo Sosnowiec – Auto Moto Show 13-14.06.2015

Targi Expo Sosnowiec – Auto Moto Show 13-14.06.2015

W dniach 13-14.06.2015 już po raz dziesiąty odbyły się targi motoryzacyjne Auto Moto Show w hali Expo w Sosnowcu . Rozmach imprezy niestety nie był tak duży jak np. targów poznańskich , ale można było zauważyć odwiedzających nie tylko ze śląska czy małopolski , ale też z dalszych województw m.in. dolnośląskiego , lubelskiego a nawet zachodniopomorskiego.

Na odwiedzających czekali przede wszystkich wiodący prym w regionie najwięksi dealerzy: KIA i Opel Środula , Gazda Group z grupą Fiata Skody Jeepa Alfa Romeo i Citroena czy też Renault Tandem , Peugeot Lemir , Ford Szumilas oraz Porsche Sosnowiec prezentujący piękne modele Audi RS .

Jako ciekawostkę można było potraktować stoisko samochodów dozwolonych od 14 roku życia marki Chatenet , które było dość często odwiedzane . Nie zabrakło oczywiście samochodów retro , ofert wypożyczalni samochodów luksusowych i sportowych oraz atrakcji dodatkowych w formie konkursów czy możliwości przejażdżki z drifterem. Dzieci odwiedzające targi oblegały natomiast stoisko z bolidem F1 który przenosił ich do gry komputerowej .

Reasumując , dla każdego coś miłego i czekamy na 11 targi w przyszłym roku.

Zobacz również

clarkson may hammond

Ekipa Top Geara w nowym show – podpisali kontrakt z Amazon Prime!

Fani legendarnego tria z Top Gear mogą odetchnąć z ulgą – ich ulubieńcy wracają do ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *